Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричні печі ItPizza моделі ML спеціально розроблені для приготування піци діаметром 35 см, а також можна випікати страви, які не потребують пароуладження: фокаччо, грисині, десерти (наприклад крем-карамель, бісквітні та пісочні напівфабрикати)
- передня панель із неіржавкої сталі
- корпус виготовлений із пофарбованої сталі
- жароміцне скло дверцят камери випічки
- внутрішня підсвітка камери випічки
- дві групи тенів (верхня та нижня) мають незалежне регулювання
- поверхня для випікання виготовлена з вогнетривкого матеріалу (шамот)
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, мес |
| Країна-виробник | ІТАЛІЯ |
| Кількість камер | 2 (на 12 піц, ø35см) |
| Керування | Механічне |
| Розмір камери | 720x1080x140, мм |
| Температура | 50-455, °C |
| Напруга | 380, В |
| Потужність | 18.0, кВт |
| Вага (нетто) | 203, кг |
| Вага (брутто) | 220, кг |
| Габарити (нетто) | 1000x1314x745, мм |
| Габарити (брутто) | 1035x1380x875, мм — палета |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITPIZZA |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна споживана потужність | 18 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид печи | Подова |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Розташування | Настільне |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна робоча температура | 455 град. |
| Кількість рівнів | 2 |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Особливості | Підсвічування, Оглядове вікно, Терморегулятор, Наявність термометра, Роздільне регулювання ТЕНів |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 199 кг |
| Ширина | 1350 мм |
| Довжина | 1005 мм |
| Висота | 745 мм |
| Внутрішня ширина | 1080 мм |
| Внутрішня довжина | 720 мм |
| Внутрішня висота | 140 мм |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 35 см | 12 шт. |
- Ціна: 102 472 ₴

