
влевовправо
Марміт настільний МО-5GN1/3 T
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 ₴
+380 (95) 552-60-06
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зберігання перших страв і гарнірів у гарячому стані. Передбачене встановлення гастроємкостей завглибшки до 100 мм, використовується пароводний принцип нагрівання.
- виготовлений із неіржавкої сталі;
- регульовані за висотою опори;
- термостат (регулятор температури).
Гастроємкості до комплекту не входять!!!
Технічні характеристики:
К-вога місткостей GN1/3 (шт) - 5
Довжина (мм) — 950
Ширина (мм) — 350/366
Висота (мм) — 230
Напруга (В) — 220
Ел. потужність (кВт) — 2| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Орест |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Марміт |
| Призначення | Для других страв |
| Джерело живлення | Електрика |
| Принцип работы ТЭНов | На водяній бані |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість ємностей | 5 |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Висота | 230 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



