Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Противень UNOX TG205 призначено для випікання хлібобулочних виробів, а також для приготування різних страв у пароконвектоматах та пекарських шафах. Підходить для печей UNOX XF003 (під зменшені листи 342х242 мм).
Характеристики:
| Країна-виробник | ІТАЛІЯ |
| Матеріал | алюміній |
| Тип | гладкий |
| Покриття | НЕМА |
| Вага | 0,3 кг |
| Габарити | 342х242х11 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Тип дна | Гладке |
| Ручки | Немає |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 342 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Висота бортика | 11 мм |
- Ціна: 872 ₴


