Куттер C-TRONIC 6 VV від італійської фабрики SIRMAN дозволяє подрібнювати різноманітні продукти: горіхи, сухарі, шоколад, сир, варені яйця, м'ясо. Модель ідеально підходить для широкого кола закладів громадського харчування – кафе, бари, ресторани, заклади фаст-фуду та вуличної торгівлі.
-
Корпус виготовлений із алюмінію.
-
Чаша виготовлена із нержавіючої сталі AISI 430.
-
Знімна чаша із нержавіючої сталі теплоізольована від двигуна.
-
Кришка з прозорого тритану дозволяє стежити за процесом та додавати інгредієнти у процесі роботи.
-
Два мікровимикачі на кришці та важелі забезпечують автоматичне вимкнення приладу під час відкриття кришки.
-
Модель VV – варіатор швидкості.
-
Високоефективний вентильований двигун забезпечує безперервну роботу.
-
комплектація: гладкий ніж з нержавіючої сталі, лопатка та насадка для збивання.
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, міс |
| Країна-виробник | ІТАЛІЯ |
| Об'єм чаші, л | 5,3 |
| Максимальне завантаження чаші, л | 3,1 |
| Швидкість, об/хв | 1600-2500 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
| Напруга, В | 220 |
| Вага (нетто), кг | 15 |
| Вага (брутто), кг | 17 |
| Габарити (нетто), мм | 505x300x430 |
| Габарити (брутто), мм | 600x400x500 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм ємності | 5.3 |
- Ціна: 44 259 ₴

