
влевовправо
Апарат для шаурми електричний із приводом ШЕ-40П Кий-В
- В наявності
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 ₴
+380 (95) 552-60-06
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат для шаурми електричний випускається з електричним обертанням шампури.
Ступеневі перемикачі забезпечують роздільне регулювання кожного ТЕНа апарата шаурми.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри, (д/ш/в), мм. – 500х720х1040
Напруга, В — 220
Потужність, кВт — 6
Завантаження, кг — 40
Вага, кг. – 21
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Вулична торгівля, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Обертання шампура | Автоматичне |
| Максимальне завантаження | 40 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Вага | 21 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте


