
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гладка поверхня роликів із харчової неіржавкої сталі забезпечує рівномірне обсмажування сосисок електрогриля.
Регулятор температури забезпечує автоматичне регулювання та підтримку заданої температури електрогриля.
Ролики виготовлені з харчової неіржавкої сталі.
Світловий індикатор забезпечує візуальний контроль роботи електричного гриля.
Знімний жирозбірник забезпечує швидке санітарне оброблення електрогриля.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри, (д/ш/в), мм. – 510х290х180
Напруга, В — 220
Потужність, кВт — 1.5
Кількість роликів, шт. – 5
Довжина роликів, мм. – 390
Вага, кг. – 8
| Основні | |
|---|---|
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | КИЙ-В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна потужність | 1.5 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте


