
Фритюрниця професійна настільна Orest FE-0.8-D, подвійна 2х10 літрів, 380 В
- Немає в наявності
48 439 ₴
+380 (95) 552-60-06
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна електрична фритюрниця
- крани для зливання олії
— зварна варильна чаша підвищеної міцності, з холодною зоною внизу
- захисний термостат
- пристінний вентильований борт заввишки 200 мм
- виготовлена з неіржавкої сталі завтовшки 1-1.5 мм
— працюють як у складі технологічних ліній 700-ї серії Orest, так і автономно
у комплекті:
- 1 неіржавкий кошик FB-1/1 200*260*125
- кришка
Технічні характеристики:
Під'єднання — електрика
Габаритні розміри (ДхШхВ) мм. - 800х700х350 (550)
Робоча температура (°C) - 50-190
Об'єм (л) - 2x10-12
Потужність (кВт) - 10.8
Напруга (В) - 380| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Орест |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна споживана потужність | 10.8 кВт |
| Максимальна робоча температура | 190 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип професійної фритюрниці | Періодичної дії |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Особливості | Автоматичне підтримання температури, Наявність корзини в комплекті, Перемикач потужності, Знімна кришка |
| Об'єм масла | 20 л |
| Кількість кошиків | 2 шт. |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 10 л |
| Матеріал ванни фритюрниці | Нержавіюча сталь |
| Кількість ванн фритюрниці | 2 шт. |
| Об'єм 2 ванни фритюрниці | 10 л |
| Форма ванни фритюрниці | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 350 мм |
- Ціна: 48 439 ₴

