Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричні печі ItPizza моделі MS спеціально розроблені для приготування піци діаметром 32 см, а також можна випікати страви, які не потребують парозволоження: фокаччо, грисіні, десерти (наприклад крем-карамель, бісквітні та пісочні напівфабрикати).
- передня панель із неіржавкої сталі
- корпус виготовлений із пофарбованої сталі
- жароміцне скло дверцят камери випічки
- внутрішня підсвітка камери випічки
- дві групи тенів (верхня та нижня) мають незалежне регулювання
- поверхня для випікання виготовлена з вогнетривкого матеріалу (шамот)
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, мес |
| Країна-виробник | ІТАЛІЯ |
| Кількість камер | 2 (на 2 піци, ø32 см) |
| Керування | Механічне |
| Розмір камери | 410x360x90, мм |
| Температура | 50-320, °C |
| Напруга | 220, В |
| Потужність | 2.4, кВт |
| Вага (нетто) | 32, кг |
| Вага (брутто) | 33, кг |
| Габарити (нетто) | 568x500x430, мм |
| Габарити (брутто) | 670x600x580, мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITPIZZA |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна споживана потужність | 2.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид печи | Подова |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Розташування | Настільне |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна робоча температура | 320 град. |
| Кількість рівнів | 2 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Підсвічування, Оглядове вікно, Терморегулятор, Роздільне регулювання ТЕНів |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 568 мм |
| Висота | 425 мм |
| Внутрішня ширина | 360 мм |
| Внутрішня довжина | 410 мм |
| Внутрішня висота | 90 мм |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 30 см | 2 шт. |
- Ціна: 29 651 ₴





