Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Марміт AIRHOT BM-11 використовується для підтримання страв у гарячому стані. Це обладнання прекрасно підійде для комплектації ліній роздавлювання малих і великих закладів громадського харчування, а також теплових блоків гарячих цехів і ресторанів. Марміт виготовлений із неіржавкої сталі, що забезпечує обладнанню захист від корозії та довговічність.
Кран для зливання води
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Можливість використання гастроємкостей: 1хGN1/1-150 або 2хGN1/2-150 або 3хGN1/3-150 (до комплекту не входять)
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, мес |
| Країна-виробник | КИТАЙ |
| Температурний режим | +30...+90, °С |
| Уровни мощности | 5 |
| Потужність | 1.2, кВт |
| Напруга | 220, В |
| Вага (нетто) | 7, кг |
| Вага (брутто) | 8.45, кг |
| Габарити (нетто) | 600x338x243, мм |
| Габарити (брутто) | 640x398x300, мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa |
| Вид обладнання | Марміт |
| Призначення | Для других страв |
| Джерело живлення | Електрика |
| Принцип работы ТЭНов | На водяній бані |
| Форма | Прямокутна |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Висота | 250 мм |
- Ціна: 5 702 ₴



