Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фритюрниця промислова FE-0.4 (700) HD ТМ ОРЕСТ з 1 ванною об'ємом 10-12 літрів.
— зварна варильна чаша підвищеної міцності, з холодною зоною внизу
- захисний термостат
- пристінний вентильований борт заввишки 200 мм
- виготовлена з неіржавкої сталі завтовшки 1-1.5 мм
- двостулкові двері з теплоізоляцією й магнітним фіксатором зачинення
— працюють як у складі технологічних ліній 700-ї серії Orest, так і автономно
у комплекті:
- 1 неіржавкий кошик FB-1/1 200*260*125
- кришка
- лоток для зливання олії
Технічні характеристики:
Під'єднання — Електричність
Габаритні розміри (ДхШхВ) мм — 400х700х900 (1100)
Робоча температура (°C) — 60-190
Об'єм (л) — 10-12
Потужність (кВт) — 5.4
Напруга (В) — 380
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Орест |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Номінальна споживана потужність | 5.41 кВт |
| Максимальна робоча температура | 190 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип професійної фритюрниці | Періодичної дії |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Особливості | Автоматичне підтримання температури, Наявність корзини в комплекті, Перемикач потужності, Знімна кришка |
| Об'єм масла | 10 л |
| Кількість кошиків | 1 шт. |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 10 л |
| Матеріал ванни фритюрниці | Нержавіюча сталь |
| Кількість ванн фритюрниці | 1 шт. |
| Форма ванни фритюрниці | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 900 мм |
- Ціна: 31 992 ₴


