
влевовправо
Диспенсер для тарілок BDMP-50
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 ₴
+380 (95) 552-60-06
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований (врізний) диспенсер на 50 тарілок.
Регулювання діаметрів тарілок від 250 до 320 мм.
Посадковий (врізний) розмір 480х680 мм.
Виготовлений із неіржавкої сталі.
Технічні характеристики:
Довжина (мм) - 500
Ширина (мм) — 700
Висота (мм) — 714
Напруга (В) — не під'єднується
Ел. потужність (кВт) —
К-во тарілок (шт) — 50| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Орест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa |
| Кількість модульних елементів | 1 |
| Тип модульного элемента | Допоміжний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 714 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування | Встраиваимое |
- Ціна: Ціну уточнюйте


