
влевовправо
Диспенсер для тарілок PD-50E (з підігрівом)
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 ₴
+380 (95) 552-60-06
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовується для складання й підігрівання тарілок. Місткість одного диспенсера — 50 тарілок діаметром від 260 мм до 320 мм.
Диспенсери виготовляються як нейтральні, так і з підігрівом. За допомогою регульованих напрямних, діаметр тарілок можна швидко змінити. Накривається пластиковим ковпаком, що перешкоджає потраплянню пилу. Завдяки колесам, диспенсер можна легко перемістити в потрібне місце.
Технічні характеристики:
Довжина (мм) - 650
Ширина (мм) — 500
Висота (мм) — 850
Напруга (В) — 220
Ел. потужність (кВт) — 1,3
К-во тарілок (шт) — 50| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Орест |
| Номінальна споживана потужність | 1.3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa |
| Кількість модульних елементів | 1 |
| Тип модульного элемента | Допоміжний |
| Розташування | Підлогове |
| Напруга, В | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
- Ціна: Ціну уточнюйте


