
влевовправо
Охолоджуваний прилавок CD-4 GN1/1 Orest
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 ₴
+380 (95) 552-60-06
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Охолоджувана ванна, яка може мати різну глибину, що визначається способом обслуговування. Залежно від обраного способу обслуговування прилавок можна використовувати по-різному — або встановлювати гастроємкості з продуктами для роздавлення, або тарілки зі стравами та склянки з напоями та сміттєздатною.
- неіржавка сталь
- діапазон регулювання охолодження +4...+5 °C (за температури довкілля +12...+32 °C)
— компресор (холодильний агрегат) Tecumseh (Франція) — гарантія 24 міс.!
— комплектуючі пр-ва країн EC.
Технічні характеристики:
Гастроємкості GN 1/1 (шт) - 4
Довжина (мм) — 1455
Ширина (мм) — 700
Висота (мм) — 850
Напруга (В) — 220
Ел. потужність (кВт) — 0,45| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 0.45 кВт |
| Розташування | Підлогове |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип модульного элемента | Холодильний |
| Виробник | Орест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість модульних елементів | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1455 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Направляючі для підносів | Ні |
| Наявність гастроємкостей | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Регульовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри, мм | 1455х700х850 |
| Місткість гастроємкостей, шт | 4 GN1/1 |
| Потужність, кВт | 0.45 |
- Ціна: Ціну уточнюйте



