
Каструля середня з кришкою Hendi Kitchen Line 836408, 9 л
- Немає в наявності
- Код: 836408
2 994 ₴
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
Багатошарове капсульне дно. Об'єднує в собі чудову теплопровідність алюмінію й магнітні властивості неіржавкої сталі, необхідні для індукційного нагрівання. Зовнішня поверхня повністю матова. Багатоточкове кріплення сталевих ручок, що не нагріваються. Усі кришки з отвором для випуску пари
|
Підходить для |
Газова плита, Індукційна плита, Електрична плита, Керамічна плита, |
|
Матеріали |
Неіржавка сталь |
|
Об'єм, л |
9,0 |
|
Розміри, мм |
ø280×(H)155 |
|
Товщина стінки (мм) |
0,7 |
Інструкції з обслуговування каструль та сковорідок з нержавіючої сталі
Групи: Profi Line, Kitchen Line, Budget Line
Перед першим використанням
• Перевірте каструлю або сковорідку на наявність пошкоджень. У разі виявлення будь-якого пошкодження негайно зверніться до постачальника та НЕ використовуйте виріб.
• Зніміть весь пакувальний матеріал і захисну фольгу (якщо застосовно).
• Перед першим використанням нанесіть трохи олії на внутрішню частину каструлі або сковорідки та кип’ятіть в ній воду. Повторіть 3 рази. Не допускайте перегрівання каструлі.
Загальні інструкції
• У разі використання на керамічних плитах перевірте, чи не містить дно каструлі та її поверхня залишків та нерівностей, оскільки навіть невеликі забруднення можуть подряпати поверхню плити.
• Уникайте перетягування та переміщення каструль та сковорідок з нержавіючої сталі по поверхні плити — це може пошкодити поверхню. Дотримуйтеся інструкцій виробника плити.
• Будь-які знебарвлення, плями, зубні камені або корозійні плями не є причиною для скарг або повернень за гарантією.
Технічне обслуговування
• Після готування негайно очистіть каструлі та сковорідки щіткою або губкою та миючим засобом, доступним у продажу. Ніколи не ставте гарячу каструлю або каструлю в холодну воду.
• Більші та стійкі плями можуть потребувати замочування.
• Щоб уникнути утворення смуг, протирайте каструлі та сковорідки відразу після миття.
• У разі миття посуду з нержавіючої сталі в посудомийній машині на дні можуть виникнути відкладення кальцію. Зазвичай їх можна видалити мийним засобом і губкою.
• Стійкий бруд слід видалити за допомогою половини лимона або розчину, виготовленого з 9 частин гарячої води та 1 частини чистячого оцту.
• Для отримання тривалого відтінку використовуйте наявні в продажу продукти для очищення горщиків із нержавіючої сталі.
Примітка: Ніколи не використовуйте сталеві щітки, абразивні порошки, скляну вовну або інші тверді предмети. Сподіваємося, вам сподобається готувати і смажити разом з нашими продуктами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 28 см |
| Висота каструлі без кришки | 15.5 см |
| Товщина стінок посуду | 0.7 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Тип плити | Газова, Індукційна, Склокерамічна, Електрична |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 28 см |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | Більше 8 л |
- Ціна: 2 994 ₴


