Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деко TG 305 виробництва UNOX (Італія) призначений для приготування страв у пароконвектоматах, печах, пекарських шафах. Лист виготовлений з алюмінію, який забезпечує хороший нагрівання та відмінне приготування продукту; при експлуатації не деформується.
Матеріал - алюміній.
Типорозмір - 460 х 330 х 10 мм.
Поверхня - гладка.
Матеріал - алюміній.
Типорозмір - 460 х 330 х 10 мм.
Поверхня - гладка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Зовнішнє покриття | тефлон |
| Тип дна | Гладке |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота бортика | 15 мм |
- Ціна: 3 924 ₴

