Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна м'ясорубка TC-22 COLORADO від італійської фабрики SIRMAN призначена для виготовлення фаршу.
- Корпус виготовлений із нержавіючої сталі AISI 304.
- Потужний вентильований двигун для тривалої роботи.
- Редуктор із подвійною системою захисту від рідин занурений у масляну ванну.
- Горловина, шнек та ріжучий комплект виготовлені з нержавіючої сталі.
- Ріжучий комплект: повний унгер
- Підключення до електрики: 3 фази / 380 В / 50 Гц
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, міс |
| Країна-виробник | ІТАЛІЯ |
| Продуктивність, кг/год | 300 |
| Потужність, кВт | 1,4720 |
| Напруга, В | 380 |
| Вага (нетто), кг | 32 |
| Вага (брутто), кг | 35 |
| Габарити (нетто), мм | 500x440x445 |
| Габарити (брутто), мм | 600x500x500 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Максимальна продуктивність | 300 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Обдув двигуна |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Діаметр решітки | 6 мм |
- Ціна: 96 200 ₴



