-15%влевовправо
Марміт електричний настільний зі зливним краном, Hendi Kitchen Line
- В наявності
- Код: 238912
9 083 ₴
7 720 ₴
+380 (95) 552-60-06
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МАРМИТ СО СЛИВНЫМ КРАНОМ KITCHEN LINE – GN 1/1
Плавне регулювання температури до 85oC
Ємність для води виготовлена з неіржавкої сталі з профільованими гладкими внутрішніми краями, які помагають тримати її в чистоті
Обладнаний вимикачем ON/OFF, термостатом і індикатором
Призначений для гастроємкостей завглибшки до 150 мм.
Постачається без гастроємкостей
340x540x(H)250 мм
230/1200V W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Марміт |
| Призначення | Для других страв |
| Джерело живлення | Електрика |
| Принцип работы ТЭНов | На водяній бані |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 250 мм |
- Ціна: 7 720 ₴




