Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використання пом'якшувача води на професійних кухнях харчових підприємств, закладів громадського харчування, пекарнях, фабриках необхідно для продовження терміну експлуатації обладнання, яке використовує в роботі жорстку водопровідну воду. Така вода сприяє утворенню вапняного нальоту на робочих елементах обладнання, що безсумнівно призведе до його швидкого виходу з ладу. Отже, пом'якшувач води потрібно встановлювати з посудомийною машиною, льодогенератором, тепловим обладнанням із функцією парового зволоження, кавомашиною й іншим обладнанням.
Характеристики:
| Об'єм | 12 л |
| Кількість солі для регенерації | 1,5 кг |
| Температура приміщення | min 4 °C - max 25 °C |
| MAX потік води | 1000 л/год |
| Тиск води, що подається | min 1 bar - max 8 bar |
| Вага (нетто), кг | 9,5 |
| Вага (брутто), кг | 11 |
| Габарити (нетто), мм | 255x190x500 |
| Габарити (брутто), мм | 270x210x560 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silanos |
| Країна виробник | Італія |
| Тип пом'якшувача води | Картріджний |
| Використання | Для холодної води |
| Об'єм завантаження | 12 л |
| Тип фільтруючого матеріалу | Катіонообмінна смола |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 848 ₴

