Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дає змогу на невеликому просторі розмістити столове приладдя, таці, хліб, серветки, склянки.
- виготовлена з неіржавкої сталі;
- регульовані опори.
Технічні характеристики:
Довжина (мм) - 600
Ширина (мм) — 600
Висота (мм) — 1400| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Орест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa |
| Кількість модульних елементів | 1 |
| Тип модульного элемента | Допоміжний |
| Розташування | Підлогове |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Направляючі для підносів | Ні |
| Наявність гастроємкостей | Так |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Регульовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри, мм | 600х600х1400 |
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 14 травня 2026