Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розстібна шафа UNOX XEKPT-08HS-C призначений для підготовки тіста для випікання різних хлібобулочних і кондитерських продуктів. У процесі розстоювання тісто збільшується в об'ємі, набуває пористої внутрішньої структури та рівну поверхню, що дає змогу в підсумку отримати продукт найвищої якості з чудовими смаковими характеристиками.
Представлена модель не має власної панелі керування. Рекомендується до застосування в кафе, пекарнях і кондитерських, а також у супермаркетах із власною кухнею.
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, мес |
| Країна-виробник | ІТАЛІЯ |
| Кількість рівнів | 8 |
| Листи | 460х330 мм |
| Відстань між рівнями | 70 мм |
| Робоча температура | 50 °С |
| Під'єднання до водопроводу | є |
| Під'єднання до каналізації | НЕТ |
| Потужність | 1,2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Вага (нетто) | 35 кг |
| Вага (брутто) | 36 кг |
| Габарити (нетто) | 600x711x750 мм |
| Габарити (брутто) | 660x750x840 мм |
Особливості:
- Можливість стаціонарного під'єднання до води
- Керується від печі, не має самостійної панелі керування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Вид обладнання | Розстоєчна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу, Функція парозволоження |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал дверей | Скло |
| Відстань між направляючими | 70 мм |
| Кількість направляючих | 8 шт. |
| Номінальна напруга | 220 В |
- Ціна: 49 404 ₴

