
Виключно масивна сталь найвищої якості. Зовнішня поверхня - матова з полірованим рантом. Багатоточкове кріплення не нагріваються масивних сталевих ручок. Стійкість до впливу кислот. Потрійне термодифузійне дно типу «сендвіч» (нержавіюча сталь/ алюміній/нержавіюча сталь) поєднує магнітні властивості посуду з нержавіючої сталі з чудовою теплопровідність алюмінію. Дно виконано за технологією «Impact Bonding», що гарантує стійкість до корозії і оптимальну теплову провідність. Всі кришки зроблені з нержавіючої сталі товщиною 1 мм з отворами для випуску пари.
|
Підходить для |
Газова плита, Індукційна плита, Електрична плита, Керамічна плита, |
|
Матеріали |
Нержавіюча сталь 18/0, Нержавіюча сталь 18/8, Нержавіюча сталь 18/10 |
|
Об'єм, л |
1,5 |
|
Розміри, мм |
Ø160×(H)75 |
|
Товщина стінки (мм) |
0,7 |
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Діаметр під кришку | 16 см |
| Потовщене дно | Так |
| Основні | |
| Виробник | Hendi |
| Об`єм | 1.5 л |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Каструля |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Тип плити | Газова, Індукційна, Склокерамічна, Електрична |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Висота каструлі без кришки | 7.5 см |
| Товщина стінок посуду | 0.7 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 1.5 л |
- Ціна: 1 732 ₴


