Модель C432, доступна як у версії з круглим кошиком, так і у версії з квадратним кошиком, підходить для миття кухлів, склянок, блюдець і тарілок (за допомогою спеціального кошика) з корисним проходом 295 мм за одиничний цикл 120 секунд у версії UP.
Подвійний дозатор мийного засобу та електричний ополіскувач у серійній комплектації забезпечує максимальну чистоту на кожному циклі миття з великою економією, тоді як друковані мийні та смужки важелі гарантують надійну роботу та довгий термін експлуатації. Корпус повністю виготовлений із неіржавкої стали AISI 304 і розроблений так, що всі компоненти розташовані в передній частині машинки, щоб забезпечити просте техобслуговування з боку технічного фахівця. Міцні та надійні посудомийні машини, покликані зробити ваш день зручнішим.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Габ.розміри — (mm) L — P — H | 470x535x710h |
| Kол-во касета/год (+55 °C) | 30 |
| Макс. висота келиха | 275 мм |
| Ø макс.тарелки | 295 мм |
| ТЕН ванни — Місткість ванни | 2,6kW - 17 л |
| Потужність бойлера — Місткість бойлера | 2,5kW - 3,2 л |
| Потужність помпи | 0,26kW / 0,35Hp |
| Номінальна потужність/Мощість струму | 2,86kW / 16A |
| Стандартне харчування й напруга | 230V 50Hz |
| Рекомендоване підведення води | +55°C |
| Жорсткість води | 7÷10 °f |
| Споживання води за цикл (у разі рекомендованого тиску води 2 бари) | 2,0lt |
| Регульований дозатор мийного та ополіскувального засобу | ELECTRIC |
| Базова комплектація | |
| Тримач для тарілок на 12 місць | 1 |
| Тримач для приладів | 1 |
| Кошик для склянок 400x400x150 мм | 2 |
| Опція | |
| Сенсорний дисплей UniKo із системою wi-fi та iKloud | - |
| Насос тиску 0,5Hp | |
| Зливний насос 40 Вт | |
| приладдя для пом'якшення води:система reverse osmosis | - |
| похилий кошик для винних келихів 400x400x170 мм | |
| Регульовані ніжки з неірж. cталі 50-70 мм | |
| = ОПЦІЇ, ПОМОЖНІ ДО ВСТАНОВКИ, - = ОПЦІЇ, НЕВООЗМОЖНІ ДО ВСТАНОВКИ | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Krupps |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2860 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Посудомийна машина |
| Тип посудомийної машини | Фронтальна |
| Тип управління | Механічне |
| В комплекте оборудования | Дозатор миючого засобу, Дозатор обполіскуючого засобу |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 710 мм |
| Довжина | 555 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність, тарілок/годину | 216-432 |
- Ціна: 93 674 ₴



