Піч для піци моделі MS4+4 спеціально розроблені для приготування піци, також дають змогу випікати вироби та страви, що не потребують парозволоження.
Купити піца-піч ITPIZZA MS4+4 для піцерії або кафе Ви можете в Києві, зателефонувавши менеджерам компанії «Лорд Україна». Доставка здійснюється за Києвою нашою кур'єрською системою або в Україні за допомогою транспортних компаній.
Особливості печей для піци itPizza (серія MS):
- передня панель виготовлена з неіржавкої сталі;
- корпус зроблений із пофарбованої сталі;
- панель керування — механічна;
- жароміцне скло дверцят камери випічки;
- внутрішня підсвітка камери випічки;
- стандартне під'єднання 380 В, 220 В (за запитом);
- особливо міцні сталеві ТЕНи;
- поверхня для випікання виготовлена з вогнетривкого матеріалу (шамот).
Технічні характеристики:
Камера випікання ― 2
Керування — механічне
Габарити зовнішні, мм ― 975x920x745
Габарити внутрішні, мм — 660х660х140
Вага, кг — 135
МАХ t, C° ― 500
Напруга, В — 380
Потужність, кВт — 9,4
| Основні | |
|---|---|
| Кількість рівнів | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 9.4 кВт |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування | Настільне |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | ITPIZZA |
| Максимальна робоча температура | 500 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Вид печи | Подова |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Сфера використання | HoReCa |
| Особливості | Підсвічування, Оглядове вікно |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 135 кг |
| Ширина | 920 мм |
| Довжина | 975 мм |
| Висота | 745 мм |
| Внутрішня ширина | 660 мм |
| Внутрішня довжина | 660 мм |
| Внутрішня висота | 140 мм |
- Ціна: 61 047 ₴

