Піч для піци з механічним керуванням, 1 камера, габаритні розміри 1010x850x420 мм, внутрішні розміри 720х720х140 мм, 380 В, 6 кВт, 500 °C
Пічі для піци моделі ML спеціально розроблені для приготування піци, а також можна випікати вироби страви, які не потребують парозволоження: фокаччо, грисіні, десерти (наприклад крем-карамель, бісквітні та пісочні напівфабрикати).
Особливості печей для піци ItPizza:
- корпус виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі
- жароміцне скло дверцят камери випічки
- стандартне під'єднання 380 В, 220 В (за запитом)
- внутрішня підсвітка камери випічки
- дві групи тенів (верхня та нижня) мають незалежне регулювання
- стандартна панель керування — механічна; електронна панель постачається за запитом (опція)
- поверхня для випікання виготовлена з вогнетривкого матеріалу (шамот)
Технічні характеристики:
Камера випічки - 1
Керування — механічне
Габарити зовнішні, мм - 1010x850x420
Габарити внутрішні, мм — 720x720x140
Вага, кг — 94
МАХ t, C° - 500
Напруга, В — 380
Потужність, кВт — 6
| Основні | |
|---|---|
| Кількість рівнів | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування | Настільне |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | ITPIZZA |
| Максимальна робоча температура | 500 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Вид печи | Подова |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Сфера використання | HoReCa |
| Особливості | Підсвічування, Оглядове вікно |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 94 кг |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 1010 мм |
| Висота | 420 мм |
| Внутрішня ширина | 720 мм |
| Внутрішня довжина | 720 мм |
| Внутрішня висота | 140 мм |
- Ціна: 48 620 ₴










