Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продуктивність 160 кг/год. Відцентрова, автоматична. 3000 об/хв. Автоматична воронка 79 мм. 2 носики з висотою під носиком 247 і 205 мм. Контейнер для макухи 7,2 л. Збільшений піддон для крапель. 2 носики з функцією анти-розбризкування в комплекті. Похила основа.
Технічні характеристики:
- Виробник - Robot Coupe
- Підключення до електромережі - 220 В
- Потужність електрична, кВт - 1
- Довжина (нетто), мм - 262
- Ширина (нетто), мм - 566
- Висота (нетто), мм - 628
- Вага (нетто), кг - 14
- Ширина - 290
- Глибина - 710
- Висота - 530
- Вага - 15
- Країна-виробник - Франція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип приладу | Комбінована |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 7.2 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кругла горловина | Так |
- Ціна: 160 734 ₴


