-15%Конвекційна піч з парозволоженням. Корпус – нержавіюча сталь. Місткість 3 рівня 460х330 (у комплекті - 3 алюмінієві листи). Таймер. Максимальна температура – 260*С. Помпа для подачі води. Підсвічування. 220 В.
Електрична конвекційна піч UNOX XFT113 Stefania серії LINEMICRO™ призначена для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів, а також для розігріву заморожених продуктів та напівфабрикатів. Завдяки інноваційним технологіям, що забезпечують створення ідеального мікроклімату всередині робочої камери, тісто набуває правильної внутрішньої структури, рівномірно пропікається і покривається рум'яною скоринкою.
Представлена модель має механічну панель керування Manual з ручним регулюванням температури та часу приготування. Рекомендується до застосування в кафе, пекарнях та кондитерських, а також у різних закладах швидкого харчування.
У комплект поставки входить набір з 3-х листів TG 305 (460х330 мм).
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, міс |
| Країна-виробник | ІТАЛІЯ |
| Керування | механічне |
| Кількість рівнів | 3 |
| Відстань між рівнями | 75 мм |
| Деко | 460х330 мм |
| Підключення до водопроводу | НЕМАЄ |
| Підключення до каналізації | НЕМАЄ |
| Потужність | 3,0 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Вага (нетто) | 25 кг |
| Вага (брутто) | 35 кг |
| Габарити (нетто) | 600x665x429 мм |
| Габарити (брутто) | 660x750x470 - палета |
3 режими роботи:
- Конвекція за температури від 30 до 260 °C
- Пароконвекція за температури від 90 до 260 °C
- Попереднє нагрівання до 260 °C
Особливість конструкції:
Помпа для використання печі з баком для води - не вимагає підключення до водопроводу.
Технології:
AIR.Plus - оптимальний розподіл повітря всередині печі
- вентилятор із можливістю реверсивного обертання
DRY.Plus - видалення надмірної вологи для створення хрусткої скоринки та надання рум'янцю готовим стравам
- Швидке видалення вологи з робочої камери
STEAM.Plus - забезпечення ідеального рівня вологи в печі
- Ручна подача вологи до робочої камери
Protek.SAFE™ - якісна теплоізоляція та максимальна безпека
- Надійна теплоізоляція забезпечує максимальну ефективність печі
- Охолодження зовнішніх поверхонь та скла дверцят для безпечної та комфортної роботи з обладнанням
Додаткові функції:
- Відображення часу приготування, що залишився
- Режим "INF" - безперервна робота печі
Особливості конструкції:
- Легкий високоміцний корпус із сучасних матеріалів
- Виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі AISI 304 робоча камера із закругленими кутами гарантує ідеальну гігієнічність та забезпечує зручність миття
- Галогенові лампи з тривалим терміном служби для освітлення робочої камери
- Ручне відкривання дверцят зверху вниз
- Можливе підключення до водопроводу за допомогою набору
- Обмежувач температури для безпечного використання обладнання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Особливості | Підсвічування, Таймер, Ручна подача вологості |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | Зменшений |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Матеріал | Алюміній |
| Відстань між рівнями | 75 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Максимальна робоча температура | 260 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
- Ціна: 45 349 ₴

