Характеристики:
Потужність, кВт: 0.24
Тип підключення, В: 220
Товщина нарізки, мм: 0 - 12
Діаметр ножа, мм: 275
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 420х265х390
Особливості: Слайсер BERG підходить для нарізування м'ясних продуктів, овочів, сиру. Може використовуватися як у супермаркеті, так і на кухні ресторану. Є можливість плавного регулювання товщини нарізання, що дає змогу нарізати однаково якісно різні продукти. Слайсер BERG обладнаний системою самозаточування ножа. Каретка встановлена на кулькопідшипниках, що полегшує роботу зі слайсером. Під час роботи варто стежити за температурою двигуна та не призводити до його перегрівання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Регулятор товщини нарізки | ступінчастий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Діаметр ножа | 275 мм |
- Ціна: 19 760 ₴


