Тип обладнання: настільне
Тип управління: механічне
Матеріал: нержавіюча сталь
Напруга, В: 220
Продуктивність, кг/год: 200
Система ножів: enterprise
Реверс: має
Потужність, кВт: 0,95
М’ясорубка BERG HR-12 MD відрізняється великою горловиною і можливістю переробляти велику кількість м’яса. Для цього ж і служить підпора під лоток, завдяки якій можна відразу навантажити багато м’яса в лоток. Дві решітки в комплекті дозволяють отримувати фарш потрібної консистенції.
М’ясорубка призначена для помолу свіжого м’яса без хрящів і кісточок. Здатна пропрацювати 15 хвилин, після чого потрібно 15 хвилин на відпочинок. Небажано запускати м’ясорубку на холосту, що також може привести до поломки. Завдяки потужному двигуну BERG HR-12 MD здатна переробляти велику кількість м’яса на годину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна продуктивність | 200 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 950 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 22 360 ₴


