Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роликовий гриль для сосисок хот-дог, 7 роликів із неіржавкої сталі, 2 зони нагрівання (2 регулятори потужності). Температурний режим 50-250 град.
Технічні характеристики
| Висота (нетто), мм : | 175 |
| Ширина (нетто), мм : | 325 |
| Довжина (нетто), мм : | 555 |
| Вага (нетто), кг : | 9,5 |
| Потужність електрична, кВт : | 1,4 |
| Основні | |
|---|---|
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | EWT INOX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 9.5 кг |
- Ціна: 7 439 ₴


