- Кількість конфорок: 1
- Температура: +60…+240 ⁰С
- Рівнів потужності: 9
- Потужність: 8 кВт
- Підключення: 400 В
- Таймер до 24 годин
- Діаметр посуду: 12-26 см
- Габарити (ДхШхВ): 500х600х320 мм
Індукційна плита SL-80-CKP42 поєднала високу потужність з міцною конструкцією та компактним розміром. Корпус з нержавіючої сталі, 2 вентилятори для охолодження та багаторівневий захист (від перегрівання, від високої напруги, датчик захисту ланцюга) забезпечать їй тривалу службу на професійній кухні.
Потужність 8 кВт дозволить плиті розігрівати продукти з високою швидкістю. Завдяки принципу роботи індукційної плити, яка нагріває не конфорки, а безпосередньо посуд, таке обладнання при високій потужності є енергоефективним, адже вироблена теплова енергія використовується максимально цілеспрямовано. Склокерамічна конфорка не гріється безпосередньо та легко очищається.
Таймер дозволяє налаштувати час термообробки страв для більш ефективної організації роботи кухні.
Модель підключається до мережі 400 В, що підвищує її стійкість до інтенсивних навантажень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 8 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Кількість зон нагріву | 1 |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 320 мм |
- Ціна: 21 469 ₴

