Апарат шокового заморожування TSD100 допоможе підготувати продукти, які швидко псуються, до тривалого зберігання. Агрегат може використовуватися для заморожування ягід, фруктів, м’яса, риби, напівфабрикатів, готових страв та іншої продукції. Корпус та камера шокера виконані з нержавіючої сталі, кути камери заокруглені для легшого очищення.
Модель має п’ять рівнів напрямних під гастроємності GN 1/1 або дека 600х400 мм. Керування відбувається за допомогою електронної панелі управління. У комплекті постачається термощуп, який допоможе вимірювати температуру всередині продуктів.
Динамічне охолодження з циркуляцією холодного повітря по камері дозволяє швидко заморожувати будь-яку продукцію. Ізоляцію завтовшки 70 мм запобігає втратам холоду та робить шокер енергоекономним. Догляд за пристроєм спрощує система автоматичного розморожування.
- Об’єм: 120 л
- Кількість рівнів: 5
- Температура: -2…-30°С
- Потужність: 0,75 кВт
- Холодоагент: R-290
- Розмір напрямних: GN 1/1 або 600х400
- Знімні двері
- Габарити (довжина х ширина х висота): 820x868x940 мм
- Вага нетто: 104 кг
- Вага брутто: 113 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Шафа шокової заморозки та/або охолодження |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | -30 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 868 мм |
| Висота | 940 мм |
| Вага | 104 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 120 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Авторазмораживание |
- Ціна: 97 470 ₴


