Безкоштовна доставка
-7%
-7%влевовправо
Апарат для шаурми електричний з двигуном GoodFood SM20MEG
- В наявності
- Код: 33695
14 240 ₴
13 243 ₴
+380 (95) 552-60-06
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат для шаурми електричний з двигуном GoodFood SM20MEG
- Корпус із нержавіючої сталі.
- Верхній привід значно спрощує роботу кухаря, а інфрачервоні нагрівачі забезпечать гарну площу просмажування за менший час (порівняно з ТЕНовими нагрівачами) та більшу економію електроенергії.
- Роздільне регулювання нагрівачів.
- Термостат EGO.
- Завантаження м'яса до 20 кг.
- Напруга 220~240 В / 50 Гц.
- Потужність 3,015 кВт.
- Габаритні розміри 500x596x845 мм.
- Вага 16 кг.
- Пакувальні розміри 665х560х390 мм.
- Вага в упаковці 17 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Обертання шампура | Автоматичне |
| Максимальне завантаження | 20 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3.02 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 596 мм |
| Висота | 845 мм |
| Вага | 16 кг |
- Ціна: 13 243 ₴




