Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна обробна дошка HACCP, гладка з обох боків. Продукція Hendi відрізняється високою якістю та універсальністю, представлена модель рекомендована для використання на професійній кухні, також її можна використовувати у домашніх умовах. Її матеріал мінімізує затуплення ножів під час нарізання. В лінійці 6 кольорів.
Характеристики продукту:
- виготовлена з поліетилену LDPE
- безпечні краї закруглені
- відповідає стандартам HACCP
- двостороння гладка
- Колір - білий
- розмір - 530x325x10 мм
- вага - 1,49 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ручка | Немає |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Нековзна основа | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 480 ₴


