-10%Дошка обробна HACCP, зелена 530x325x20 мм 533220G GASTROTIM
- В наявності
- Код: 533220G
942 ₴
848 ₴
+380 (95) 552-60-06
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна обробна дошка HACCP - міцна, матеріал якої мінімізує затуплення ножів. Відповідає нормі HACCP. Обидві сторони підходять для нарізання. Легко миється.
Характеристики продукту:
- виготовлена з поліетилену HDPE 500
- обидві сторони підходять для різання
- відповідає стандартам HACCP
- колір - зелений
- розмір - 530x325x20 мм <li>вага - 3,45 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GASTROTIM |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ручка | Немає |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Туреччина |
| Нековзна основа | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 848 ₴

