Безкоштовна доставка
-10%
-10%влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піч пароконвекційна GoodFood GXFT193 ROSSELLA
- Функції пари: ТАК.
- Функції гриля: ТАК.
- Кількість рівнів 4 шт.
- Розміри листів 600х400 мм.
- Матеріал корпуса: харчова нержавіюча сталь AISI304.
- Потужний великий вентилятор обдуву.
- Підсвічування.
- Температурний діапазон 50-300°С.
- Таймер 60 хв.
- Потужність 6,2 кВт.
- Напруга 220В.
- Габаритні розміри 840х730х570 мм.
- Вага 66 кг.
- Пакувальні розміри: 880x800x650 мм.
- Вага в упаковці: 72 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.2 кВт |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу, Таймер, Ручна подача вологості, Підсвічування |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | 600x400 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 840 мм |
| Загальна ширина | 730 мм |
| Загальна висота | 570 мм |
| Вага | 66 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
- Ціна: 36 045 ₴




