Безкоштовна доставка
-10%
-10%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піч пароконвекційна GoodFood GXFT233 ALEXA
- Професійна промислова піч пароконвекційна.
- За допомогою циркуляції гарячого повітря і пари виконує смаження, варіння на пару, випікання, припуск, запікання, гасіння.
- Призначена для випікання або розігрівання борошняних виробів (круасанів, булочок з шоколадом, бріоші), кондитерських виробів (тістечок, печива), готових страв (лазання, печеної картоплі), свіжих, заморожених або попередньо витриманих у шафі ситних закусок, піци, пироги з начинкою).
- Функції пари: ТАК.
- Функції гриля: ТАК.
- Кількість рівнів 4 шт.
- У комплекті 4 деко розміром 436x315х10 мм, 4 решітки та кругла форма для піци діаметром 320 мм.
- Відстань між направляючими 75 мм.
- Матеріал корпусу - харчова нержавіюча сталь AISI304.
- Підсвічування.
- Температурний діапазон 30-300°С.
- Таймер 120 хв.
- Потужність 3,7 кВт.
- Напруга 220-240 В.
- Габаритні розміри 680х650х620 мм.
- Вага 45 кг.
- Пакувальні розміри 720x660x670 мм.
- Вага в упаковці 50 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.7 кВт |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу, Таймер, Ручна подача вологості, Підсвічування |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | Зменшений |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 680 мм |
| Загальна ширина | 650 мм |
| Загальна висота | 620 мм |
| Вага | 45 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 315 мм |
| Довжина | 436 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
- Ціна: 26 433 ₴

