Безкоштовна доставка

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат для підігріву шоколаду GoodFood СS22
- Призначений для розтоплення та підтримки ідеальної робочої температури шоколаду.
- Забезпечує рівномірний підігрів без перегрівання, що є критично важливим для процесу темперування шоколаду.
- Це обладнання використовується кондитерами для розтоплювання та, що важливо, темперування шоколаду, тобто доведення його до певної кристалічної структури для блиску та хрусткої текстури готових виробів.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Дві ємності.
- Потужність 1 кВт.
- Напруга 220-240 В.
- Габаритні розміри 220х480х160 мм.
- Вага 3,5 кг.
- Пакувальні розміри: 560х250х190 мм.
- Вага в упаковці: 4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Марміт |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість ємностей | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип кришки | Знімна |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1 кВт |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 160 мм |
- Ціна: 4 895 ₴




