Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактні індукційні плити ідеально підходять для кухні з обмеженою площею. Двоконфоркова плита INDOKOR IN3500 D потужністю 3.5 кВт у тонкому корпусі з рамою з нержавіючої сталі.
- Склокерамічна поверхня
- 2 вбудовані LED-дисплеї
- Роздільна регулювання потужності та температури кожної конфорки (1,7+1,8 кВт) (0,5-0,6-0,8-1-1,2-1,4-1,6-1,8 кВт)/(0,5-0,6-0,8-1-1,2-1,4-1,6-1,7 кВт)
- 8 рівнів потужності (500 Вт до 3500 Вт)
- Поставляється з проводом та штекером
- Для посуду діаметром від 12 до 26 см
Характеристики:
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Країна | Республіка КОРЕЯ |
| Конфорок | 2 шт |
| Потужність | 1,7+1,8 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Керування | Сенсорне |
| Температурний діапазон | 60...240 °С |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Безімпульсний режим | від 1 кВт |
| Таймер | 0-180 хв (крок 5 хв) |
| Вага (нетто) | 5.820 кг |
| Вага (брутто) | 6.550 кг |
| Габарити (нетто) | 581x299x64 мм |
| Габарити (брутто) | 690x355x92 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Indokor |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Офіси організацій |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Кількість зон нагріву | 2 |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
- Ціна: 8 688 ₴

