Новинка
-15%
-15%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційні плити ідеально підходять для кухні обмеженої площі. Потужне джерело нагріву із споживаною потужністю 3500 Вт дозволяє швидко готувати велику кількість їжі за дуже короткий проміжок часу.
- Корпус із нержавіючої сталі.
- Поверхня - склокераміка.
- Електронний захист від перегріву та датчик наявності посуду.
- Підставка з полицею входить у комплект поставки.
- Зручні жирознімальні фільтри легко виймаються та промиваються.
- 9 рівнів потужності: 500, 800, 1200, 1500, 1800, 2100, 2500, 2800, 3100, 3500 Вт
- 10 рівнів температури: 60, 80, 100, 120, 140, 160, 180, 200, 220, 240 °С
- кабель НЕ йде в комплекті
Характеристики:
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Країна | Республіка КОРЕЯ |
| Конфорок | 2 шт |
| Потужність | 3,5+3,5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Керування | Електронно-механічне |
| Температурний діапазон | 60...240 °С |
| Максимальне навантаження | 25 кг на конф. |
| Вага (нетто) | 23 кг |
| Вага (брутто) | 25 кг |
| Габарити (нетто) | 740x432x911 мм |
| Габарити (брутто) | 805x475x295 мм |
| Безімпульсний режим | від 1,2 кВт |
| Таймер | 0-180 хв (крок 5 хв) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Indokor |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Офіси організацій |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 7 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Кількість зон нагріву | 2 |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
- Ціна: 26 028 ₴

