Безкоштовна доставка

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фритюрниця електрична GoodFood EF6 BLACK ВEST
- Загальний об'єм 6 л.
- Корпус, кришка, панель управління, ванна та кошик з нержавіючої сталі.
- Регулювання температури нагрівання олії 60-200 град. С.
- Захисний термостат.
- Місткий кошик із зручною ручкою.
- Тип установки: встановлення на столі.
- Гумові ніжки.
- Потужність 2,5 кВт.
- Напруга 220-240 В / 50 Гц.
- Габаритні розміри 324х410х295 мм.
- Вага 7,5 кг.
- Пакувальні розміри 440x295x315 мм.
- Вага в упаковці 8,45 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Тип професійної фритюрниці | Періодичної дії |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Наявність корзини в комплекті, Перемикач потужності, Знімна кришка, Автоматичне підтримання температури |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 6 л |
| Кількість кошиків | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 324 мм |
| Висота | 295 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Кількість ванн фритюрниці | 1 шт. |
| Матеріал ванни фритюрниці | Нержавіюча сталь |
| Форма ванни фритюрниці | Прямокутна |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 6 л |
- Ціна: 3 115 ₴




