Безкоштовна доставка
-5%
-5%влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фритюрниця електрична GoodFood EF88 BLUE
- Загальний об'єм 8 л+8 л.
- Корпус, кришка, панель управління, ванна та кошик з нержавіючої сталі.
- pan>Регулювання температури нагрівання олії 60-200 град. С.
- Захисний термостат.
- Місткий кошик із зручною ручкою.
- Тип установки: встановлення на столі.
- Гумові ніжки.
- Потужність 3,25+3,25 кВт.
- Напруга 220-240 В / 50 Гц.
- Габаритні розміри 538х415х345 мм.
- Вага 11 кг.
- Пакувальні розміри 570х440х365 мм.
- Вага в упаковці 12,8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Тип професійної фритюрниці | Періодичної дії |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.5 кВт |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Наявність корзини в комплекті, Перемикач потужності, Знімна кришка, Автоматичне підтримання температури |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 16 л |
| Кількість кошиків | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 415 мм |
| Ширина | 538 мм |
| Висота | 345 мм |
| Вага | 11 кг |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Кількість ванн фритюрниці | 2 шт. |
| Матеріал ванни фритюрниці | Нержавіюча сталь |
| Форма ванни фритюрниці | Прямокутна |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 8 л |
| Об'єм 2 ванни фритюрниці | 8 л |
- Ціна: 6 553 ₴




