Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат для шаурми електричний випускається з електричним обертанням шампури.
Ступеневі перемикачі забезпечують роздільне регулювання кожного ТЕНа апарата шаурми.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри, (д/ш/в), мм. – 420х600х1370
Напруга, В — 220
Потужність, кВт — 8
Завантаження, кг — 60
Вага, кг. – 25
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Вулична торгівля, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Обертання шампура | Автоматичне |
| Максимальне завантаження | 60 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1370 мм |
| Вага | 25 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте



