Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: для підігрівання та демонстрації попкорну. Две секции.
Внутрішня перегородка дає змогу викладати попкорн різного типу.
Розсувні шторки забезпечують швидкий і зручний доступ до продуктів.
Вітрина може бути вбудована в барну стійку.
Матеріал виготовлення: неіржавка сталь.
Підігрів днища: є.
Внутрішнє освітлення: галогенна лампа.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри, (д/ш/в), мм. – 920х760х700
Вага, кг. – 40
Напруга, В — 220
Потужність, кВт — 1.5
Робоча температура, С +35...+85
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | КИЙ-В |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Розташування | Настільне |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Сфера використання | Вулична торгівля, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал дверей | Скло |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Конфигурация стекла | Пряме |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Ширина | 760 мм |
| Довжина | 920 мм |
| Висота | 700 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Мінімальна робоча температура | 35 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
- Ціна: Ціну уточнюйте




