
Соковижималка напівпрофесійна Juice Master Professional by Miro 42.6
- Немає в наявності
26 163 ₴
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
Соковичавниця. Габарити — 190х310х380 мм, 0,45 кВт, продуктивність — 60 кг/год, корпус і робочий орган — неіржавка сталь, отвори для фруктів — 75 мм
Соковижималка для фруктів і овочів Juice Master Professional 42.6, призначена для віджимання соку з твердих і м'яких овочів і фруктів, стане ідеальним рішенням для невеликих барів і кафе. Унікальна запатентована система віджимання, що віджимає соку через сито та тут же видаляє макухи в контейнер. Це дає змогу вичавлювати різні овочі та фрукти відповідно, без зупинки соковичавниці для чищення. Показово й те, що, крім овочів і фруктів, швейцарська Juice Master Professional 42.6 може впоратися й з травами. Ви коли-небудь пили сік із селери, петрушки, кропу? Тоді спробуйте! Потішить оператора такого обладнання й той факт, що дрібні кісточки, наприклад, з винограду або яблук, перед приготуванням соку можна не видаляти — апарат із ними впорається самостійно. Сік у соковичавниці Juice Master Professional 42.6 вийде неокисленим, що містить природну кількість ензимів і мікроелементів, а все тому, що всі частини обладнання, що стикаються із соком, виготовлені з неіржавкої сталі нейтральної до продуктів.
Технічні характеристики:
Довжина — 190.00 мм
Ширина — 310.00 мм
Висота — 380.00 мм
Потужність — 0.42 кВт
Продуктивність (на прикладі моркви) — 60 кг/год
Швидкість — 6300 об/хв
Вага — 4,25 кг
Повітряне охолодження двигуна
Отвір для подавання фруктів і овочів — 75 мм
Корпус і робочий орган — неіржавка сталь
Кришка та ємність для макухи: ABS пластик.
Режим «турбо»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thielmann |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 8000 об/хв |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр завантажувального отвору | 75 мм |
| Імпульсний режим | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Комплектація | |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Соковижималка універсальна |
| Тип обладнання | Напівпрофесійне |
| Номінальна споживана потужність | 0.42 кВт |
- Ціна: 26 163 ₴

