Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійні м'ясорубки SIRMAN TC-8 VEGAS забезпечують високу продуктивність різних операцій і невибагливі в обслуговуванні. Вентильований мотор гарантує стійку роботу та довгий термін експлуатації.
- Стандартний різальний комплект
- Решітка та ніж із неіржавкої сталі
- Горловина та шнек з алюмінієвого сплаву
- Редуктор м'ясорубки з вузлом у олійній ванні
- Вентильований двигун
- Корпус з анодованого алюмінію з пластиком
- Комплектація ніж і решітка 6 мм
- Керування IP54 з пристроєм NVR проти випадкового увімкнення
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, мес |
| Країна-виробник | ІТАЛІЯ |
| Продуктивність, кг/год | 65 |
| Реверс | ЕСТ |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Напруга, В | 220 |
| Вага (нетто), кг | 10 |
| Вага (брутто), кг | 12 |
| Габарити (нетто), мм | 335x300x410 |
| Габарити (брутто), мм | 560x400x350 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Максимальна продуктивність | 65 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Реверс, Обдув двигуна |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Діаметр решітки | 6 мм |
- Ціна: 28 600 ₴



