Основні характеристики
|
Загальний об'єм |
1.5 л |
|
Кількість глечиків |
1 |
|
Об'єм одного глечика |
1.5 л |
|
Швидкість (макс.) |
16000 об/хв. |
|
Кількість швидкостей |
2 |
|
Напруга |
220 В |
|
Потужність |
0.35 кВт |
|
Керування |
механічне |
|
Матеріал корпусу |
алюміній |
|
Матеріал глечика |
метал |
|
Ширина |
210 мм |
|
Глибина |
210 мм |
|
Висота |
490 мм |
|
Вага (без паковання) |
4 кг |
|
Вага (з пакованням) |
5 кг |
Опис
Блендер FIMAR FR150I призначений для збивання соусів, мусів, фруктових, молочних або алкогольних коктейлів із льодом, для перемішування та подрібнення фруктів і овочів на підприємствах громадського харчування та торгівлі. Модель обладнана мікровимикачем, який запобігає увімкненню приладу, якщо неправильно встановлений стакан або нещільно закрита кришка. Ніж виготовлений із неіржавкої сталі.
Особливості:
- Чотирилопатевий знімний ніж
- Корок на кришці для додавання інгредієнтів
- Пофарбований корпус
Додаткові характеристики:
- Габарити в упаковці: 300x300x530 мм
- Об'єм упаковки: 0,048 м3
| Основні | |
|---|---|
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | метал |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Основні атрибути | |
| Сфера використання | HoReCa |
| Номінальна напруга | 220 В В |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 600 кВт |
| Вид обладнання | Блендер |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 22 316 ₴


