
влевовправо
Шафа розстібна на 7 рівнів ШР-7-650 Кий-В
- В наявності
- Код: ШР-7-650
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 ₴
+380 (95) 552-60-06
- +380 (67) 462-34-43
- +380 (44) 233-39-40
- +380 (63) 233-39-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Діапазон регулювання напрямних: від 424 до 535 мм.
Глибина напрямних: 620 мм.
Відстань між рівнями: 80 мм.
Двері з тонованого скла з ущільнювачем.

| Напруга, В | 230 |
| Потужність, кВт. | 1.2 |
| Діапазон регулювання температури, °C. | +30…+90 |
| Кількість рівнів для дек, шт. | 7 |
| Розміри дек (д/ш/в), мм. |
365х460,460х330, |
| Габаритні розміри (д/ш/в), мм. | 660х710х830 |
| Вага, кг. | 35 |
| Розміри паковання (д/ш/в), мм. | 730х780х870 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал дверей | Скло |
| Кількість направляючих | 7 шт. |
| Відстань між направляючими | 80 мм |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Вид обладнання | Розстоєчна шафа |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Ширина | 710 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Висота | 830 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


