Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Льдокрошитель електричний GoodFood SLASH ICE100
Застосовується для подрібнення льоду.
Характеристрики:
- Корпус із пластику.
- Колір: ORANGE.
- Швидкість обертання 1400 об/хв.
- Продуктивність 50-65 кг/год.
- Безпека: датчик відкривання важеля.
- Потужність 250 Вт.
- Напруга 220 В.
- Габарити 440х220х330 мм
- Вага: 5,5 кг
- Виконання згідно СЕ норм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Максимальна продуктивність | 50 кг/год |
| Тип завантаження | Горизонтальна |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | протиударний пластик |
| Напруга, В | 220 |
| Тип встановлення | настільна |
| Потужність, Вт | 250 |
| Тип підключення | електро |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 450х230х340 |
| Вага в упаковці, кг | 6,5 |
| Артикул | SLASH ICE100 ORANGE |
| Вага, кг | 5,5 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 440х220х330 |
| Швидкість обертання, об/хв | 1400 |
| Безпека | датчик відкривання важеля |
| Гарантія | 12 місяців |
| Чаша | нерж. сталь |
- Ціна: 2 225 ₴




