Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піч конвекційна UNOX XFT 193 призначена для випікання хлібобулочних і кондитерських виробів, підходить для всіх видів смаження, випікання хліба, пирогів, а також швидкого розігрівання заморожених продуктів і продуктів у вакуумному пакованні. Використовується в ресторанах, барах, кафе, столових, невеликих точках громадського харчування.
Різноманітні аксесуари для обладнання серії LineMiss допоможуть під час випікання найрізноманітніших виробів і полегшать процес і приготування.
До комплекту постачання не входять листи для випікання.
Режими випікання:
- Випікання в режимі конвекції за температури 30 °C-260 °C
- Комбінована випічка конвекція + вологість 90 °C-260 °C
Розподіл повітряних потоків у камері випікання:
- Технологія AIR.MaxiTM: вентилятори з реверсивним обертанням
Керування кліматом у камері готування:
- Технологія DRY.MaxiTM: швидке видалення вологості з камери
- Технологія STEAM.MaxiTM: подання вологості вручну
Допоміжні функції:
- Технологія Protek.SAFETM: максимальна ефективність і безпека під час роботи (зовнішня поверхня печі та скла дверей не нагріваються)
- Візуалізація випічки, що залишився часу
- Безперервне функціонування «INF»
Відчиняння дверей:
- Відчинення дверей вручну зверху вниз
Технічні деталі:
- Камера з неіржавкої сталі із заокругленими кутами для полегшення чищення та максимальної гігієни
- Освітлення в камері за допомогою галогенової лампи
- Невелика вага структури завдяки використанню інноваційних матеріалів
- Обмежувач температури для безпеки
Технічні характеристики:
| Тип печі | з пароутворенням і під'єднанням до водопроводу |
| Під'єднання | 220 В, 380 В |
| Кількість рівнів | 4 |
| Деко | 600х400 мм |
| Розмір дека | 600х400 GARBIN, FOINOX |
| Відстань між рівнями | 75 мм |
| Температурний режим | от 30 до 260 °С |
| Керування | механічне |
| Потужність | 6.5 кВт |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 770 мм |
| Висота | 509 мм |
| Вага (без паковання) | 49 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 6.5 кВт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Unox |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу, Ручна подача вологості |
| Кількість рівнів | 4 |
| Деко | 600x400 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
- Ціна: 81 977 ₴

