Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деко TG 305 виробництва UNOX (Італія) призначений для приготування страв у пароконвектомати, печах, пекарських шафах. Аркуш виготовлений з алюмінію, який забезпечує гарне нагрівання та чудове приготування продукту; під час експлуатації не деформується.
Матеріал — алюміній.
Типорозмір — 460 х 330 х 10 мм.
Поверхня — гладка.
Матеріал — алюміній.
Типорозмір — 460 х 330 х 10 мм.
Поверхня — гладка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Тип дна | Гладке |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота бортика | 10 мм |
- Ціна: 872 ₴





